Лідер галузі 2021

12 квітня 2021 року ТОВ «Леонікс» отримало незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2021» від Національного бізнес-рейтингу. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток економіки країни, підвищення рівня добробуту громадян. 

Компанія «Леонікс»  посіла високе місце серед підприємств Львівської області за показником «Внесок у державний бюджет».

ШЛЯХ НА ВЕРШИНУ

Стисло розкажіть про основні напрями діяльності підприємства й досвід роботи, наприклад, понад 20 років надає послуги з ремонту будівель, виробляє високотехнологічне обладнання і завжди піклується про якість пропонованого спектра послуг. Ми також старанно працюємо з нашими клієнтами й партнерами на основі довіри та сумлінності.

Високі позиції в рейтингу наша компанія утримує не перший рік, ми нагороджуємося вже мабуть 7ий раз.

Утримуватися у топі нам допомагають корпоративні принципи, яких дотримується кожний співробітник компанії «Леонікс».

Основні з них:

  • висока якість
  • відсутність браку
  • надійність
  • швидкість, вчасне виконання робіт
  • задоволення потреб клієнта

ЗАПОРУКА УСПІХУ

Основною рушійною силою у досягненні успіху є наш колектив, серед них кваліфіковані інженери та технологи. Ми цінуємо своїх працівників і докладаємо максимум зусиль для того, щоб кожен був задоволений роботою, міг постійно розвиватися. Наші співробітники отримали відзнаки, що підтверджують їхні високі трудові досягнення і є свідченням виключної компетентності.

НАГОРОДА — НАША ГОРДІСТЬ

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер галузі 2021»!

«Нагорода Національного бізнес-рейтингу для всього нашого колективу — це підтвердження успішності й результативності роботи, авторитетне визнання успіху», — наголошує Карпенко І.Ю., генеральний директор ТОВ «Леонікс»

Підтвердження Лідерського статусу — не просто оцінка заслуг, це ще й величезна відповідальність перед суспільством, адже ми маємо відповідати високому званню й виправдовувати довіру як авторитетних експертів, так і наших клієнтів і партнерів.

ПРО РЕЙТИНГ

Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.

Національний бізнес-рейтинг в Україні вже 17 років проводить дослідження діяльності вітчизняних підприємств, надає їм інформаційну підтримку та маркетингові інструменти. Лідери рейтингів отримують можливості та ексклюзивні інструменти для подальшого розвитку й росту.

Схожі пости