Компанія «Леонікс» вчергове отримала нагороду як результат визнання високої якості продукції та відмінного сервісу на ринку постачання упакування, – національна премія «Вибір країни – 2020». Відповідне звання щорічно вручається підприємствам, що роблять важливий внесок у розвиток країни та демонструють фінансову стійкість, займаючи першість на ринку.


Одні з головних показників виноробної компанії – стабільно висока якість послуг та найкращі фінансово-економічні показники у галузі. Щоб отримати нагороду “Вибором країни 2020”, компаніям слід пройти аналіз даних за методикою Creative Corner Agency. Агентство премії вивчає та досліджує 49 відкритих джерел інформації про українські компанії, а також фінансові показники FinScore та MarketScore.


На сьогоднішній день компанія є однією з лідерів постачання високобар’єрного упакуванння, серед її клієнтів є такі лідери ринку як «Миронівський хлібокомбінат» (ТМ «Наша Ряба», «Qualiko», «Ukrainian Chicken», «Sultanah», «Assilah», «Секрети Шефа», «Kurator», «Легко!», «Бащинський»), ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» (ТМ «Глобино»), ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» (ТМ «Чебатурочка» та «Епікур»), ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» (ТМ «М’ясна Гільдія», ТМ «Ранчо», ТМ «Gremio de la Carne») та багато інших. І завжди піклується про якість продукції, рівень сервісу.

Ми старанно сплачуємо податки, будуємо відносини з клієнтами й партнерами на основі довіри й доброчесності.


Ми дуже пишаємося тим, що відповідаємо певним критеріям і вимогам покупців. Для нас важливо прислухатися до кожного і саме Ви, дорогі покупці, робите нас краще.

«Леонікс» дякує Вам за довіру!

Схожі пости