Вручається за високу національну гідність та активну участь у розбудові Української держави, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України.

Рішенням генеральної дирекції Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління та Науково-експертної ради Міжнародної програми “Лідери XXI століття” Карпенка Ігора удостоєно Почесного звання “Лицар Вітчизни”, іменного диплома, іменної зброї – оригінальної лицарської шаблі та нагрудного знака “Лицарський Легіон України”.

Карпенко Ігор удостоєний цих відзнак за високу національну гідність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, як людина, яка щоденною кропіткою працею підтримує міцність країни, за безпосередню участь в загальносуспільних процесах, за відданість справі, ефективне управління та вагомий особистий внесок у розвиток України.

Церемонія вручення проходила в Державній резиденції Президента України – Малому Маріїнському палаці.

Лауреатам присуджують нагороди трьох ступенів, серед яких почесне звання «Лицар вітчизни». Варто зазначити, що цілями конкурсів та рейтингів, які проводить Асамблея ділових кіл є:

  • визначення лідерів вітчизняної та світової економіки, науки, культури і гідне визнання їх професійних, суспільних заслуг перед суспільством;
  • формування міцної плеяди справжніх лідерів (національного Реєстру найкращих кадрів) – провідних політиків, промисловців, бізнесменів, вчених, художників, які б могли стати основою генофонду нації, світового соціуму;
  • обмін найкращим досвідом, розширення і закріплення співробітництва між бізнес-елітами різних країн;
  • закріплення авторитету та репутації регіону, держави як на національному, так і міжнародному рівні через визнання окремих особистостей, брендів, торгових марок, організацій, компаній та закладів.

Отже, маємо пишатися, що одне з кращих підприємств регіону потрапило до такого рейтингу, а її директор удостоєний найвищим званням і нагороджений цінними відзнаками за ту роботу, яку виконує на благо всього суспільства.

Схожі пости