Компанія “Леонікс” завжди намагалася бути на передовій інновації та технології щоб перенести продукти від ідеї до кінцевого споживача. Для того дуже важливо не тільки самим розвиватися але й при вносити свій внесок в розвиток галузі та допомагати іншим розвиватися. Саме тому в компанії “Леонікс” долучилася до потужної спільноти професіоналів у сфері пакування – Асоціації пакувальників України – Клубу пакувальників!

Клуб пакувальників – громадська  некомерційна організація, заснована в 1996 р, що об’єднала виробників і споживачів пакувальних матеріалів і обладнання, тари і упаковки в Україні. Серед членів Клубу пакувальників виробники полімерної, металевої, скляної і картонної упаковки, машинобудівні підприємства, вузи і НДІ, рекламно-видавничі та комерційні фірми, виставкові центри. З 18 березня 1998 р Клуб пакувальників  України – член Всесвітньої організації пакувальників (WPO).

Клуб пакувальників – співпрацює з національними інститутами та асоціаціями зарубіжних країн, журналами в області тари та упаковки. Клуб пакувальників – заснований на принципах демократичності, об’єктивності, компетентності та гуманності. Членом Клубу пакувальників може бути будь-яка фізична особа або організація прямо або побічно пов’язана у своїй діяльності з пакувальною індустрією, яка дотримується вимог Статуту.

Ми щиро вдячні клубу за довіру та докладемо максимум зусиль щоб що наша спільна робота в Клубі пакувальників була максимально корисною як членам Колубу пакувальників, так і розвитку усієї галузі.

Посилання на новину на сайті клубу:
http://upakjour.com.ua/novini/club/wellcome-in-the-team

Схожі пости