zolotui simvol yakosti

Товариство з обмеженою відповідальністю «Леонікс» нещодавно було нагороджено дипломом від Асамблеї ділових кіл України за високу якість продукції та бездоганні послуги на ринку постачання високобар’єрної пластикової упаковки для пакування продуктів харчування.

Нагадаємо, Асамблея ділових кіл – міжнародна громадська організація провідних промисловців, бізнесменів, діячів освіти, науки і культури, журналістів. Заснована Асамблея Конгресом ділових, наукових і творчих кіл України в 1998 році. Знайшла підтримку у Президента і українського уряду. У 2003-му, після того, як у Лондоні була підписана Хартія про співпрацю з Європейською Бізнес Асамблеєю (Великобританія), Асамблея ділових кіл стала «Міжнародною».

Своєю місією Асамблея ділових кіл вважає консолідацію зусиль лідерів в професійних сферах діяльності для розвитку міжнародного співробітництва. Генеральним розпорядником заходів, що проводить у нашій країні Асамблея ділових кіл, є Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління, котрий знаходиться в місті Київ.

zo;otui-simvol-yakosti
Золотий символ якості