ТОВ «Леонікс» отримало нагороду «Компанія року 2021» за вагомий внесок у розвиток економіки країни, здобуття першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства.

«Всеукраїнський галузево-аналітичний центр» Спираючись на прийнятий законопроект 15 травня 2018 року № 6141 “Про сприяння залученню іноземних інвестицій” та в підтримку ЗУ “Про стимулювання розвитку регіонів”, а також ЗУ “Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць” проводить номінації та відзначення кращих компаній і установ України.

За підсумкамитакого аналізу ТОВ «Леонікс» отрималонагороду «Компанія року 2021». Відзнака присвоюєтьсяна основі реєстру надійності та інвестиційноїпривабливості підприємств.

Номінації направлені на формування бази перевірених та готових для реалізації інвестиційних проектів, а також кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

При цьому компанія може стати номінантом на отримання відзнак «Компанія Року» або «Вибір Споживача». Присвоєння відзнаки – це підтвердження досягнень компанії при веденні бізнесу, її першості та лідерства у галузі. Вказанні номінації є підставою для вибору компанії при співробітництві, залученні інвестицій, а також служать додатковими перевагами при участі на виставках та тендерах, маркетинговим інструментом як знак якості та надійності.

«КОМПАНІЯ РОКУ 2021» – офіційне підтвердження першості підприємства у своїй галузі.

Номінація підтверджує, що Ваше підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Відзнака присвоюється на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості.

Присвоєння відзнаки – це підтвердження досягненькомпанії при веденні бізнесу, її лідерства у галузі. Цетакож є свідченням того, що «Леонікс» є надійним партнером, престижним роботодавцем та надає якісні послуги.