«Всеукраїнський галузево-аналітичний центр» спираючись на прийнятий законопроект 15 травня 2018 року № 6141 “Про сприяння залученню іноземних інвестицій” та в підтримку ЗУ “Про стимулювання розвитку регіонів”, а також ЗУ “Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць” проводить номінації та відзначення кращих компаній і установ України.

Номінації направлені на формування бази перевірених та готових для реалізації інвестиційних проектів, а також кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

При цьому компанія може стати номінантом на отримання відзнак «Компанія Року» або «Вибір Споживача». Присвоєння відзнаки – це підтвердження досягнень компанії при веденні бізнесу, її першості та лідерства у галузі. Вказанні номінації є підставою для вибору компанії при співробітництві, залученні інвестицій, а також служать додатковими перевагами при участі на виставках та тендерах, маркетинговим інструментом як знак якості та надійності.

Номінація “Вибір споживача” показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору.

Саме тому ми так пишаємося …