Представлено 4 товара

  Плівка для пакування продуктів

  Пакувальна плівка знайшла своє застосування в багатьох галузях, ставши не просто допоміжним елементом, а й обов’язковою частиною робочого процесу. Без неї діяльність організацій стає малоефективною, адже за відсутності цього матеріалу часто не можливо досягти бажаного результату. Пакувальна плівка є багатофункціональною, бо здатна захистити від пошкоджень найрізноманітніші предмети. Вона дуже міцна, хоч і має товщину максимум 0,3 мм. Прозорий матеріал може бути представлений не лише у вигляді рулонів, а й у формі листів чи пластин. Він відмінно підходить для упакування харчових продуктів.

  Пакувальна плівка захищає товари від псування та подряпин, а також від несприятливого впливу зовнішніх факторів. Вироби чи матеріали, обгорнуті плівкою, не втрачають свого первісного вигляду і більш надійно кріпляться до палет. Упаковка гарно розтягується та відрізняється дуже економічним використанням. Плівка оптимально підходить, як для машинної, так і для ручної обмотки. Вона наділена рядом переваг:

  • прозора та міцна;
  • морозостійка й вологонепроникна;
  • липка і щільно прилягає до будь-яких предметів;
  • гарно розтягується та забезпечує точну фіксацію;
  • має доступну ціну.

  Пакувальну плівку купують для обгортання:

  • косметики та медичних засобів;
  • будівельних матеріалів, скляного й керамічного посуду;
  • електроніки та освітлювальних приладів;
  • меблів і побутової техніки;
  • господарських товарів та продуктів харчування.

  Яку пакувальну плівку можна придбати в Україні

  Перед споживачами відкривається величезний вибір пакувальних матеріалів. Найбільшим попитом користується плівка ПВХ, котра є універсальною. Вона відмінно підходить для пакування різноманітних продуктів і гарно захищає їх від несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі від пилу та вологи. Плівка міцна і не псується від перепаду температур. Матеріал стійко витримує вплив жиру та води, але цвіль в середині упаковки не розвивається.

  Плівка БОПП має привабливе глянцеве покриття. Її активно використовують для пакування квітів та сувенірної продукції. Також вона підходить для обгортання солодощів та харчів. Поліетиленову ж плівку в Україні замовляють для створення упаковки для круп та чаю. Вона гарно захищає від вологи і є універсальним матеріалом. Його виготовляють прозорим, хоча забарвлення може бути абсолютно різним.

  Багатошарову конструкцію являє собою термозбіжна поліефінова плівка. Вона міцна та надійна, гарно витримує високі температури. А бар’єрну плівку вважають найкращим рішенням для пакування медичних товарів, парфумів і продуктів харчування.

  Які ж матеріали для упаковки можна купити на сайті компанії Леонікс? Зверніть увагу на жорстку плівку АРЕТ/РЕ. Вона має товщину від 220 до 750 мікронів. Матеріал з ультрафіолетовим захистом може бути забарвлений в різні кольори і, гарно підходить для упакування продовольчих та непродовольчих товарів.

  В каталозі інтернет-магазину ви знайдете плівки для термоформувальних та машин Flow Pack. Вони мають різний набір характеристик, тож кожен може придбати товар, який максимально задовольнить існуючі потреби за гуртовими цінами. Серед наявного асортименту знайдуться і пакети – вакуумні, пласкі, бар’єрні та дой-паки. Які матеріали потрібні для упакування вашої продукції? Ви без проблем зможете їх замовити в нашому інтернет-магазині.